راهنمای خرید و دسترسی

راهنمای خرید و دسترسی

محصول دانلودی خریدم و در دانلود آن مشکل دارم!

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت لذت طراحی خرید کردید:

محصولات دانلودی

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، از بالای صفحه بخش «پیشخوان هنرجو» بر گزینه «دانلودها» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

این مسیر برای دوره هایی است که فرمت مشاهده آنها برای شما به صورت mp4 معرفی شده یا دسترسی به فایلها

اسپات پلیر

توجه کنید: دوره های آنلاین اکثرا در پلیر آموزشی اسپات پلیر قفل گذاری شده اند و مسیر دسترسی آن جداست. دوره هایی که در پلیر قرار گرفته اند در مسیر دیگری قرار دارد.

برای دسترسی به دوره هایی که در اسپات پلیر قفل گذاری شده اند به بخش سفارشات من مراجعه کنید و در سفارش مربوطه نسخه نرم افزار مورد نیاز خود را برای دسکتاپ یا موبایل دانلود و نصب کنید و سپس کد فعالسازی ارائه شده را در بخش افزودن دوره نرم افزار وارد کنید و دسترسی شما به دوره باز خواهد شد.

آموزش گام به گام دسترسی به دوره ها و محصولات کلیک کنید

نحوه دسترسی به محصولات آموزشی و دوره های آنلاین

در سایت لذت طراحی همانطور که مشاهده می کنید محصولات آموزشی و دوره های آنلاین وجود دارد.

دسترسی به محصولات آموزشی

در مورد دسترسی به محصولات آموزشی باید شما از طریق گزینه دسترسی به محصولات آموزشی در منوی پیشخوان هنرجو اقدام کنید. این محصولات به صورت اختصاصی برروی اسپات پلیر قابل دریافت هستند. شما با استفاده از کد لاینسسی که در داخل سفارش مشاهده می کنید میتوانید به دوره دسترسی داشته و آن را ببینید.

دسترسی به دوره های آنلاین

دوره های آنلاین تنها در داخل سایت قابل مشاهده است و از پلیر اختصاصی سایت برای پخش آن استفاده می شود. شما برای دسترسی به دوره های آنلاین از منوی پیشخوان هنرجو برروی گزینه دسترسی به دوره های آنلاین کلیک کرده و سفارشات خود را مشاهده و میتوانید وارد دوره مدنظر شوید.

با شرکت تماس میگیرم اما کسی پاسخگو نیست.

ساعات کاری شرکت ۹ تا ۱۸ است. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خطوط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید پیام‌تان را به آی‌دی تلگرامی @lezatetarahi_support بفرستید.

آیا برای خرید از سایت باید قبلش عضو سایت شوم؟

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

در صورتی که قبلا اکانت داشته باشید در سایت در مرحله ای امکان ورود به سایت هنگام ثبت سفارش وجود دارد.
تیکت زدم اما پاسخی دریافت نکردم!

تعداد تیکت ها معمولا بالاست برای همین بررسی به آنها زمان میبرد ولی در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

قبلا با ایمیل ثبت نام کردم و دوره ای رو تهیه کردم و الان دسترسی ندارم!

سیستم احراز هویت و ورود به سایت از ایمیل به شماره تلفن تغییر کرده اما شما مثل قبل با ایمیل و رمز عبوری که حساب کاربری خود را ساختید وارد شوید پیامی نمایش داده میشود و از شما میخواهد شماره تلفن خود را تایید کنید و از آن پس با شماره تلفن خود میتوانید وارد سایت شوید و به دوره ها دسترسی خواهید داشت.

در این بخش می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید!