درس

🎉 تبریک! شما به دوره لذت طراحی کاراکتر پلاس دسترسی دارید 🎉

  • برای دسترسی به دروس نسخه مورد نیاز خود را انتخاب و دانلود کنید و کد فعالسازی را در پخش کننده آموزش وارد کنید تا دوره برای شما باز شود.
  • برای دسترسی به دوره نیاز به دانلود از سایت ندارید و به تمامی قسمت ها دسترسی دارید و هر به روز رسانی در لیست دوره شما در پخش کننده به صورت خودکار اضافه خواهد شد.
  • برخی از دروس نیاز به انجام دادن تکالیف و ارسالشان و یا انجام آزمون دارند و برای باز شدن درسهای دوبله و گواهی پایان دوره موظف به انجام آنها در همین سامانه آموزشی سایت هستید و تنها ویدیو ها را میتوانید در پلیر مشاهده فرمایید.
  • لاینسس بر اساس سخت افزار شما فعال میشود پس با تغییر سیستم عامل ویندوز یا مک و یا به روزرسانی اندروید دسترسی شما حذف نمیشود و تنها با وارد کردن دوباره لاینسس در پلیر به دوره ها دسترسی خواهید داشت.

  • برای این دوره زحمات زیاد و هزینه های زیادی شده است خواهشمندیم برای احترام به ما و خودتان که این دوره ابتدای مسیر همکاری ماست سعی بر کپی رایت دوره نداشته باشید و بر حقوق ما احترام قائل باشید.

  • همچنین دوره دارای انواع واترمارک های پیدا و پنهان میباشد و خواهشمندیم که سعی بر کپی رایت کردن آن نداشته باشید زیرا سریعا توسط وکلای مجموعه لذت طراحی و شکایت قانونی اعاده حقوق خواهیم کرد.

  • توجه: تنها شما قابلیت فعالسازی روی دو پلتفرم را دارید مثلا ویندوز و اندروید ، ویندوز و مک و یا مک و اندروید پس در انتخاب پلتفرمی که میخواهید آموزش را در آن ببنیند دقت فرمایید زیرا محدودیت اجرا وجود دارد و درصورت درخواست لاینسس جدید و حذف لاینسس از پلتفرم قبلی هزینه خسارت لاینسس به عهده شما خواهد بود.

دانلود پخش کننده

کلید لایسنس

دانلود ویدیوها

آموزش ثبت دوره جدید

به منظور ثبت دوره جدید در فیلد کلید لایسنس، کلیدی که از لذت طراحی دریافت کرده‌اید و در فیلد آدرس ذخیره مکانی که میخواهید فایل‌های دوره در آن ذخیره شوند را انتخاب کنید.

برای استفاده از فایل‌های دانلود شده دو قسمت بعد را مطالعه کنید.

لیست دوره ها

در صفحه لیست دوره‌ها به کلیه دوره‌هایی که در پخش کننده ثبت کرده‌اید دسترسی خواهید داشت. با کلیک راست بر روی هر دوره منوی بالا نمایش داده خواهد شد.

صفحه پشتیبانی صفحه پشتیبانی دوره در سایت لذت طراحی را در مرورگر باز میکند.

صفحه دانلود صفحه دانلود فایل در سایت اسپات را در مرورگر باز میکند.

نمایش محل ذخیره‌سازی پوشه‌ایی که فایل‌های دوره در آن ذخیره شده‌اند را در مرورگر فایل سیستم‌عامل باز میکند.

تغییر محل ذخیره‌سازی در صورتی که قصد دارید دوره را به هارد یا پوشه دیگری انتقال دهید میتوانید از این گزینه استفاده کنید. توجه داشته باشید تغییر محل ذخیره‌سازی فایل‌ها را انتقال نمی‌دهد و این کار باید به صورت دستی انجام شود.

افزودن فایل‌های دانلود شده

برای استفاده از فایل‌های دانلودی پس از ثبت دوره، در صفحه لیست دوره‌ها بر روی دوره مورد نظر کلیک کرده و “نمایش محل ذخیره‌سازی” را انتخاب کنید. فایل‌های دانلود شده را به پوشه باز شده انتقال دهید.

 

تنظیمات پخش‌کننده

ریست برنامه با انتخاب این گزینه دیتابیس برنامه حذف شده و برنامه ریستارت میشود.

کیفیت پخش در صورتی که پردازنده دستگاه شما ضعیف است برای جلوگیری از افت فریم میتوانید کیفیت پخش را کاهش دهید.

بافر استریم در صورتی که سرعت اینترنت شما کم است میتوانید با افزایش مقدار بافر از تکه تکه پخش شدن ویدیو جلوگیری کنید.

خروجی صدادر صورتی که میخواهید صدا از خروجی خاصی پخش شود این گزینه را تغییر دهید.

سمپل‌تایپ و سمپل‌ریتخصوصیات صدایی که به کارت صدا فرستاده میشنود را تعیین میکنند. زمانی که این مقادیر بر روی Auto باشد، پخش کننده سعی میکند بهترین تنظیمات را از کارت صدا دریافت کند ولی ممکن است کارت صدا این تنظیمات را اشتباه اعلام کند و در پخش صدا مشکل ایجاد شود. در این حالت میتوانید به صورت دستی این تنظیمات را با توجه به کارت صدای خود تعیین کنید.

پخش کننده

عناوین ویدیو با نگاه داشتن ماوس بر روی نوار پیشرفت، عنوان هر بخش به صورت تولتیپ نمایش داده میشود.

زمان پخش با کلیک بر روی زمان پخش بین حالت معکوس و عادی سوییچ میشود.

پین کردن برنامه فعال بودن این گزینه باعث میشود پخش کننده همیشه روی برنامه‌های دیگر نمایش داده شود.

کلید های میانبر

Spaceقطع و وصل کردن پخش ویدیو

Enterرفتن به و درآمدن از حالت تمام صفحه

🠜🠞عقب و جلو رفتن در ویدیو

🠝🠟افزایش و کاهش صدا

دانلود فایلهای دروس به صورت جداگانه

در صورتی که قصد دارید دروس را یکجا و بدون تماشا کردن دانلود کنید و بعدا ببینید از لینک زیر به صفحه دانلود دوره رفته و دروس را دانلود کنید.
فرایند فعالسازی لاینسس همانند توضیحاتی که بالا ارائه دادیم میباشد.

سوالات خود را در همین درس بپرسید

در صورتی که راجع به مبحثی از درس یا هر موضوعی مربوط به این درس سوال دارید در بخش دیدگاه همین درس همانند کلاس های حضوری مطرح کنید تا ما و یا استاد مربوطه پاسخ مورد نیاز شما را ارائه دهیم.

مهم: همچنین ارتباط با استاد و پرسیدن سوال از ایشان خارج از این فضا و در رسانه های اجتماعی ممنوع میباشد و لذت طراحی این حق را داراست که شخص خاطی را از دوره حذف نماید. میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحه قوانین وبسایت را مطالعه فرمایید.

علامت گذاری به عنوان تکمیل شده را انتخاب کنید

در صورتی که این درس را تماشا کرده اید گزینه علامت گذاری به عنوان تکمیل شده را انتخاب کنید و یا در صورت نیاز تکالیف و آزمون های درس مربوطه را انجام دهید زیرا ملاک بازگشایی دروس بعدی و گواهی پایان دوره تکمیل شدن دروس در سامانه آموزشی ما می باشد.

go_top
ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)