نحوه دانلود فایل بعد از خرید محصول

نحوه دانلود فایل بعد از خرید محصول

دانلود فایل بعد از خرید محصولات

فایل‌های دانلودی را زمانی می‌توانید دانلود کنید که سفارش شما با موفقیت ثبت شود. مراحل ثبت موفق یک سفارش به شرح زیر است و تا زمانیکه کامل نشود فایل دانلود در اختیار شما قرار نمی‌گیرد.  
  • افزودن محصول به سبد خرید
  • تکمیل اطلاعات خرید در صفحه «تسویه‌ حساب»
  • هدایت به درگاه بانکی و واریز آنلاین وجه
  • برگشت از صفحه بانک به سایت مدیر سبز (این مرحله بسیار مهم است. حتما باید بعد از پرداخت به سایت برگردید.)
  اگر مراحل بالا را با موفقیت انجام دهید به‌طور خودکار به سایت لذت طراحی هدایت می‌شوید. در این صفحه، جزئیات سفارش و لینک فایل دانلودی را مشاهده می‌کنید و با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ می‌توانید اقدام به دانلود فایل کنید. همانند تصویر زیر:    

دانلود فایل از بخش دانلود‌ها در صفحه پیشخوان

اگر شما یک محصول دانلودی خریداری کردید و می‌خواهید بعدا فایل مورد نظر را دانلود کنید باید از مسیر دیگری اقدام کنید. ابتدا وارد حساب کاربری شوید.روی گزینه ورود/عضویت از فهرست بالا کلیک کنید و در صفحه باز شده در دوحالت شماره تلفن و ایمیل و رمزعبور یا کد یک بار مصرف وارد حساب کاربری خود شوید.. بعد از ورود به حساب کاربری، گزینه «پیشخوان هنرجو» به فهرست بالا  سایت اضافه می‌شود. از زیر منوهای آن، گزینه «دانلود‌های من» را انتخاب کنید.   در صفحه «دانلود‌های من» تمام محصولات دانلودی خریداری شده قرار دارند. محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس طبق تصویر زیر، فیلد مورد نظر را باز کنید تا دکمه‌های دانلود را مشاهده کنید. همانند تصویر زیر دکمه‌های دانلود را مشاهده می‌کنید. دو حالت برای دانلود وجود دارد.
  1. دانلود فایل از «سرور پر سرعت» دکمه سبز رنگ
  2. دانلود از «سرور لذت طراحی»لینک اسم فایل
تفاوت این دو فقط در سرعت دانلود است و به لحاظ محتوایی هیچ فرقی با هم ندارند.