مهم نیست چه سبکی از طراحی گرافیک رو کار میکنی ، مهم نیست که خودت رو فرد خلاقی میدونی یا نه ، مهم نیست که سطح مهارت هات چقدره!

تنها چیزی که مهمه اینه که تو هم میتونی به این سفر فوق العاده بیای

داشتن ایده خلاقانه برای یک پروژه و سفارش طراحی به منزله خون در بدن انسان هست و اگر ایده ای خاص و خلاقانه نداشته باشید علاوه بر اینکه کارفرما از سفارشش نتیجه ای نمیگیره بلکه برندینگ شخصی خودتون هم آسیب میبینه و درآمدتون نیز کمتر خواهد شد

  • خاص تر میشید
  • کارهاتون دلنیشن تر میشه
  • بیشتر دیده میشید
  • برندینگ شخصیتون میترکونه
  • مسائل کارفرماها رو بهتر و
  • خلاقانه تر حل میکنید
  • کارفرماهای پول خرج کن و درست و حسابی سمتتون میان
  • و پروژه هاتون رو میتونید با قیمت بالاتر از بقیه انجام بدید
مهلت استفاده از تخفیف
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

حتما مطالعه کنید

مزایای دوره

پیوستن به تیم طراحان لذت طراحی

پس از ثبت نام در دوره پروفایل فوق حرفه ای بدون هزینه و اشتراک تا مدت شش ماه رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید خودتان را به همه معرفی کنید و شما را بشناسند و همچنین شانس بیشتری در جذب پروژه خواهید داشت

تیم طراحان لذت طراحی چند مزیت دارد:

شرکت در اردوهای رشد

به مدت سه ماه میتوانید از اردوهای رشد ما که با هدف پیشرفت مهارتهای شما برای بازار کار ، برندینگ شخصی شما و مسیر کسب درآمد ریالی و دلاری میباشد و پا به پای شما خواهیم بود تا به درآمد برسید و هر سوالی که داشته باشید میتوانید بپرسید.

شروع اولین اردوی رشد از خرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود و به صورت مداوم جلساتی که از قبل اعلام خواهد شد برگزار میشود.

همچنین پس از گذراندن دوره یک مشاوره یک ساعته برندینگ شخصی و بازاریابی برای ورود به بازار کار خواهید داشت.

شارژ ۱۰۰ هزار تومانی کیف پول شما!

شارژ حساب

شما با تهیه این دوره هدیه ۱۰۰ هزار تومانی خواهید گرفت!

پس از ثبت نام در دوره مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به صورت خودکار به کیف پول شما در سایت اضافه خواهد شد و میتوانید برای شرکت در دوره ها ، وبینارها و یا تهیه محصولات دیگر مدرسه آنلاین لذت طراحی استفاده کنید!

پشتیبانی سه بعدی

از مهمترین خدماتی که پس از شرکت در این دوره بهره مند میشوید پشتیبانی فوق العاده ای است که برای شما در نظر گرفته ایم و از ابتدای کار و آموزش در کنار شما هستیم تا رسیدن شما به بازار کار

۱- پشتیبانی فنی از طریق تیکت

۳- پشتیبانی تماس تلفنی

۲- پشتیبانی آموزشی و همراهی استاد در گروه تلگرامی

گارانتی دوره "ریسک زیر صفر! "

ما به دوره آموزشی لذت ایده پردازی خلاقانه ایمان داریم و مدعی هستیم جامع ترین و بهترین دوره آموزشی در مبحث ایده پردازی طراحی گرافیک را به زبان فارسی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد و همینطور اثر بخش بودن این دوره را تضمین میکنیم .

دوره دارای گارانتی دو هفته ای است و در صورتی که شما حداکثر سه ساعت از دوره آموزشی را تماشا کرده باشید و از دوره ناراضی باشید و اعتقاد بر مفید نبودن آن داشته باشید میتوانید به پشتیبانی سایت پیام دهید و هزینه دوره به شما بازگشت داده میشود و دسترسی شما بسته خواهد شد.

“مدرسه آنلاین لذت طراحی” در نظر دارد باکیفیت ترین آموزشها و پشتیبانی را در اختیار شما قرار دهد.

مدرس دوره آقای صادق سامانی هستن که چندین پروژه که در حوزه گرافیک با جاهای مختلفی از جمله شبکه یک ، شبکه تهران ، شبکه سوم سیما ، شبکه آموزش ، سازمان هنری اوج ، حوزه هنری ، سازمان سراج ، دانشگاه علم و صنعت و بنیاد علمی ریاست جمهوری کشور همکاری کردند.

این پوستر خروجی کارگاه اشکواره حسینی میباشد که در محرم ماه ۱۳۹۹ برگزار شد و مدرس دوره با همکاری هنرجویان که بخش مهمی از کارگاه در مورد ایده پردازی بود ، ایده پردازی کردند و این ایده را از صفر برای هنرجویان پیاده کردند.

در این کارگاه که محوریت فضیلت ریختن اشک برای امام حسین (ع) بود مدرس دوره به این ایده رسیدند که به جای نگین انگشتر از یک قطره اشک استفاده کنند

همچنین میتوانید کارگاه اشکواره حسینی را از لینک زیر به” رایگان ” دانلود کنید.

این پوستر برای نماد هفته وحدت استان سیستان و بلوچستان و به سفارش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برای سال ۱۳۹۹ سفارش داده شد.

ایده این پوستر از آیه واعتصموا به حبل الله جمیعا و لا تفرقو شکل گرفت و آقای سامانی در ایده ای خلاقانه فرم دستها را با نقشه استان سیستان و بلوچستان قرار دادند تا هم محتوای آیه و هم صحبت آقای خامنه ای در مورد استان سیستان و بلوچستان در پوستر نمایش داده شود.

قبل
بعدی

بسته بندی نبات با الهام گرفتن از کندو پرورش زنبور عسل و با هدف القای شیرینی طبیعی و مفید بودن محصول.

در این محصول سفارشی مدرس دوره از شیوه های ایده پردازی و خلاقیتی که در این دوره به شما خواهند گفت استفاده کرده اند.

یکی از مهمترین مسائلی که در طراحی این بسته بندی رعایت شد و مد نظر بود کم هزینه بردن مواد اولیه بسته بندی بود و تمامی طرح ها به صورت نقشه هایی برای چاپ ارسال و بسته بندی انجام میشود.

در این اثر علاوه بر حس و حال کندوی زنبور عسل و زنبور های روی کندو از المانهای اصل ایرانی اسلامی هم در طراحی الهام گرفته شده شده.

تولید اینفوگرافیک و مجموعه گرافیک های کمپین تبلیغاتی شرکت پازیریک ایساتیس با موضوع فرش استریل.

در این سفارش عنوان کمپین به نام فرش استریل به صورت قطعی انتخاب نشده بود و سفارش دهنده دچار سردرگمی بودند اما با انجام این طرح که به بهترین شکل محتوای کمپین را که در ابتدای کرونا هم بود را نشان میداد مطمئن شدند و پروژه نهایی شد.

مهلت استفاده از تخفیف
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت استفاده از تخفیف
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

"مدرسه لذت طراحی" راهنما و پشتیبان هنرجویان

logo_lezatetarahi
go_top

به مشاوره نیاز داری؟

فرم زیر رو تکمیل کن تا مشاوران دوره باهات تماس بگیرن

دانلود رایگان بخشی از دوره!!

قبل از تهیه دوره از ما مطمئن شوید