نذر آموزشی ، استادی سریع ادوبی به مناسبت محرم رایگان شد!

استخدام

استخدام

جات اینجا خالیه!

مدرسه آنلاین لذت طراحی در راستای تکمیل تیم خود دعوت به همکاری میکند.

تیم به صورت دورکاری و از طریق سامانه تسکولو و crm با یکدیگر در ارتباط خواهند بود و شرایطی آسان به دور از هر گونه ترافیک و خستگی مسیر برای شما فراهم است.

کار تمام وقت شما در خانه شماست!

ما به دنبال تشکیل تیمی خلاق و مشتاق ، بلند پرواز هستیم و برای هم تیمی های خود نهایت احترام و فراهم کردن شرایط رشد را خواستاریم.

هدف ما ساخت فرهنگ سازمانی مختص خودمان است به دور از رتبه های تجربه کاری و سن و بالادستی و پایین دستی و در تلاش هستیم تا یک خانواده باشیم.

برای ما مدرک دانشگاهی شما ملاک نیست بلکه پورتفلیو و تجارب شما و اینکه چه رشدی برای مجموعه ما میتوانید خلق کنید اهمیت دارد.

ساعت کاری شما از ۹ صبح تا ۵ عصر میباشد و توسط نرم افزار ساعت کاری مفید شما لحاظ میشود اما میتوانید ساعت کاری در اختیار خودتان باشد اما حداقل باید ۷ ساعت در روز کار مفید انجام دهید.

استخدامی چند مرحله است اگر موفق به رد شدن از این مرحله که ارسال درخواست استخدام هست کردید با شما تماس تلفنی گرفته میشود مصاحبه تلفنی خواهید داشت و در مرحله آخر مصاحبه تصویری با اسکایپ

حقوق درنظر گرفته شده برای بخش های مشخص شده در پایین حداقل چهار میلیون تومان در ماه است اما بسته به مهارت و تجربه و کار شما در تیم قابل ارتقا میباشد.

پس ازقبولی در مصاحبه و عقد قرارداد یک ماه دوره نامزدی باهم خواهیم داشت😉 “یعنی حقوق شما کامل پرداخت میشود و درصورتی که شما یا ما نخواستیم با هم کار کنیم هیچ کدام ضرر نخواهیم کرد و امکان جدا شدن از تیم وجود دارد”.

چون کار به صورت غیرحضوری است و ما تیم استارتاپی هستیم موقتا امکان بیمه وجود ندارد و تنها حقوق طی شده در قرارداد نهایی بر عهده ماست.

استخدام

  • انواع فایل های مجاز : pdf, حداکثر اندازه فایل: ۲ MB.